Automobiliai Motociklai Aksesuarai Apie mus Automobilių paieška JAV Automobilių užsakymas Automobilių gabenimas Kontaktai

Kaip užsakyti automobilį

Duoti auto-aukcionai rengiami draudimo bendrovių. Tam, kad geriau suvokti kaip funkcionuoja auto-aukcionai, Jūs galite aukciono puslapyje susirasti automobilį ir peržiūrėti jo aprašymą su fotografijomis. Tik ši informacija yra pateikiama, kad būtų galima apsispręsti pirkti ar ne. Gauti daugiau informacijos apie automobilio būklę, komplektaciją ir pažeidimus neįmanoma. Norint sužinoti variklio darbinį tūrį reikia paspausti ant VIN kodo, kuris yra pateikiamas aprašyme. Visi automobiliai parduodami be garantijos, tokie kokie yra.

Automobilio aprašyme pateikiama data kada vyks aukcionas. Įžanginis pardavimas prasideda prieš 1 - 2 savaitės iki nurodytos datos. Jo metu pradeda formuotis pradinė automobilio kaina, nuo kurios prasidės aukcionas. Aukcionas vyksta nurodytą dieną internete.

Dalyvauti aukcione gali tik užsiregistravę dilerių firmos, įnešę tam tikrą užstatą-depozitą į aukciono sąskaitą. Aukciono metu pirkėjai daro statymus, todėl iki jo pabaigos kaina kinta tik į didėjančią pusę (Jūs taip pat galite stebėti šį procesą!). Iš anksto nuspėti kainą labai sunku - ji priklauso nuo prekeivių kiekio, oro (be juokų!!!) ir nuo daugybės kitų faktorių. Tik patyręs specialistas gali apytikriai nurodyti sumą, už kurią bus galima nupirkti automobilį.


Ka reikia padaryti jei norite nusipirkti automobilį su mūsų pagalba

1. Atlikę paiešką ir suradę tinkamą Lot'ą (automobilį) Jūs turite atlikti užsakymą. Gavę užsakymą mes išsiųsime patvirtinimo laišką į Jūsų nurodytą el. pašto adresą su sutartimi ir banko rekvizitais.

2. Atlikti apmokėjimą į nurodytą banko sąskaitą, kurio dydis 10% nuo tos sumos, kurią Jūs norite mokėti už pasirinktą Lot'ą (automobilį), bet ne mažesnis nei 500 USD. Tai yra užstatas aukcionui. Jis reikalingas tam, jog Jūs tikrai apmokėtumėte išsirinktą Lot'ą. Šią sumą negražiname tik tokiu atveju jei atsisakote apmokėti nupirktą Lot'ą. Jei Jūsų statoma suma pasirodė mažesnė ir ją "permušė" kiti aukciono dalyviai, suprantama šis pirkinys nesiskaito. Tokiu atveju galite naudoti užstatą kito Lot'o pirkimui. Jei norite susigrąžinti užstatą jis bus gražintas, tačiau bus atskaičiuoti 25 USD (banko komisiniai).

3. Gavę užstatą mes patikslinsime Jūsų reikalavimus automobiliui ir maksimalią sumą, kurią norėsite už jį mokėti. Po šio etapo Jūs jau dalyvaujate aukcione.

4. Laimėjus aukcioną ir nupirkus Jūsų pasirinktą Lot'ą pasirašome pirkimo-pardavimo sutartį ir 2-jų parų bėgyje privalote į nurodytą sąskaitą pervesti likusią pinigų sumą (atėmus Jūsų sumokėtą užstatą). Tiksli suma bus nurodyta sutartyje. Ji susideda iš: lot'o kaina, gabenimo išlaidos JAV teritorijoje iki uosto ir gabenimo jūra kainos į Jūsų nurodytą Europos uostą. Trečios paros bėgyje, negavę likusios sumos, pridedame 50 USD prie galutinės sumos, tai yra aukciono bauda. Jei likusi suma nebus pervesta per 7-ias paras lot'as grįžta į aukcioną pakartotinam pardavimui ir Jūs prarandate visą užstato sumą.

5. 1-3 savaičių bėgyje, priklausomai nuo pardavimo vietos ir uosto, automobilis gabenamas į Newark uostą, zip 07114 USA ir kraunamas į konteinerį. Po to Jūs gaunate techninio paso (title) ir pakrovimo dokumentų (dock receipt) kopijas, kur bus nurodyta į kokį konteinerį pakrautas automobilis ir kur jis išsiųstas. Taip pat gaunate duomenis į jūrų linijų puslapį, kurios gabena konteinerį (konteinerio maršruto sekimui). Priklausomai nuo paskirties uosto konteinerio gabenimo laikas gali svyruoti nuo 12 iki 26 dienų.

6. Konteineriui pasiekus paskirties uostą Jūs gaunate kurjerių paštu originalų techninį pasą (title) ir invoice'ą. Šių dokumentų pakanka atlikti visus muitinės formalumus - apiforminimus.

7. Tarpusavio susitarimu galite pavesti mums sutvarkyti visus muitinės dokumentus, kuriuos mes Jums pristatysime iki durų.


Aukciono mokestis

Aukciono mokestis susideda iš trijų dalių.
Pirma dalis:
Mokestis mokamas atsižvelgiant į automobilio pirkimo kainą:

Automobilio kaina
Aukciono mokestis
1$
20$
100$
45$
200$
65$
400$
85$
600$
105$
800$
125$
1000$
145$
1200$
165$
1400$
185$
1700$
205$
2000$
225$
2500$
250$

*Perkant transporto priemonę brangesnę nei 2500$ mokestis išlieka 250$

Antra dalis:
Mokestis už internetinį aukcioną:
"Virtual bid" - 30$

Trečia dalis:
Mokestis už automobilio išleidimą iš aikštelės:
"Gate" - 35$


Pabaigai ...

Suprantama, mes negalime aprašyti čia visų detalių apie darbą su Jūsų užsakymu. Negana to, kiekvienas užsakymas turi savo specifikas, kurias mes stengiamės išsiaiškinti ir aptarti su Jumis tiesioginio kontakto metu. Todėl daugumą detalių bus galima aptarti kai formuosime Jūsų užsakymą. Taigi Jūs galite tiesiog paieškoti dominančio automobilio, įvertinti esamų pasiūlymų kiekį, peržiūrėti fotografijas. Jei atsitiktų taip, jog rasite Jus dominantį automobilį atsiųskite jo duomenis ir visus Jums rūpimus klausimus mums.

©2015 auto-usa.lt

Topauto.lt